Firma Roleski to rodzinne przedsiębiorstwo ze 100% polskim kapitałem, od wielu lat związane z produkcją spożywczą.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości ketchupów, majonezów, musztard, sosów, dressingów i marynat. Ponadto w  naszej ofercie znajduje się również koncentrat pomidorowy oraz ocet spirytusowy. Nasza ostatnia innowacja to koncentraty bulionów.

Produkty pod marką Roleski dostępne są zarówno w wygodnych opakowaniach przeznaczonych dla indywidualnych konsumentów, jak i również w formatach dedykowanych dla rynku HoReCa.

Na etykietach niemal wszystkich naszych produktów znajduje się tzw. symbol „przekreślonego kłosa”, co oznacza, że są to certyfikowane produkty bezglutenowe.

Wysokiej jakości technologia, najwyższej klasy urządzenia oraz automatyzacja etapów produkcji mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa wyrobów i sprawiają, że większość naszych produktów nie zawiera  konserwantów ani sztucznych dodatków. Dzięki wdrożonym innowacjom oferujemy klientom unikatowe produkty, jak np. ketchup markowy wyprodukowany bez dodatku zagęstników.

W projektowaniu nowych wyrobów szczególną uwagę poświęcamy smakom naszych produktów. Przy ich projektowaniu
kierujemy się sugestiami naszych konsumentów, na które jesteśmy więcej niż otwarci. Na każdym kroku staramy się podkreślać polskość oraz rodzinność naszego przedsiębiorstwa, gdyż naszym zdaniem to właśnie te cechy są gwarantem najwyższej jakości oraz szczególnego ukierunkowania Firmy na naszych rodzimych, polskich konsumentów.

MENU